Rezervujte si servisný termín online

Váš servisný tím

Zdenko Simonides

Vedúci popredajných služieb

Mobil: +421 905 681 553

E-mail: z.simonides@motorr.sk

Peter Brisuda

Vedúci lakovníckeho-karosárskeho oddelenia

Mobil: +421 915 991 363

E-mail: p.brisuda@motorr.sk

Michal Rusko

Servisný poradca

Telefón: +421 43 424 55 63

Mobil: +421 905 681 581

E-mail: m.rusko@motorr.sk

Katarína Obertová

Servisná poradkyňa

Telefón: +421 43 424 55 63

Mobil: +421 918 495 280

E-mail: k.obertova@motorr.sk

Marián Vrábel

Servisný poradca

Mobil: +421 945 445 586

E-mail: m.vrabel@motorr.sk

Marcel Hoťka

Servisný poradca pre poistné udalosti

Mobil: +421 917 167 839

E-mail: m.hotka@motorr.sk

Miroslav Husár

Servisný poradca pre poistné udalosti

Mobil: +421 918 999 411

E-mail: m.husar@motorr.sk

Marek Hlavaj

Servisný poradca pre poistné udalosti

Mobil: +421 905 760 632

E-mail: m.hlavaj@motorr.sk

Tomáš Skuhra

Vedúci predaja náhradných dielov

Telefón: +421 43 424 55 57

Mobil: +421 905 681 768

E-mail: t.skuhra@motorr.sk

Ing. Stanislav Lauko

Garančný technik

Telefón: +421 43 424 55 63

Mobil: +421 905 681 781

E-mail: s.lauko@motorr.sk

Andrej Farbák

Servisný poradca/Garančný technik

Mobil: +421 905 791 199

E-mail: a.farbak@motorr.sk

Michal Pavlovič

Predajca náhradných dielov

Telefón: +421 43 ​424 55 57

Mobil: +421 918 508 281

E-mail: m.pavlovic@motorr.sk

Pavol Pituk

Predajca náhradných dielov

Telefón: +421 434 245 557

Mobil: +421 905 282 370

E-mail: p.pituk@motorr.sk

Jakub Gronka

Predajca náhradných dielov

Telefón: +421 434 245 557

Mobil: +421 905 282 976

E-mail: j.gronka@motorr.sk

Richard Otčenáš

Predajca náhradných dielov

Mobil: +421 905 760 632

E-mail: r.otcenas@motorr.sk

Ivana Fichtlová

Asistentka popredajných služieb

Telefón: +421 43 424 55 51

Mobil: +421 905 681 616

E-mail: i.fichtlova@motorr.sk