Kariéra

Klampiar/Autoklampiar

„The best or nothing“ je mottom prémiovej značky Mercedes-Benz a je mottom aj členov nášho nového tímu, ktorý budujeme vo svojich zastúpeniach v Žiline a v Martine. Ak sa chceš zapojiť do tohto tímu svojou odbornou a osobnostnou kvalitou, máš rád výzvy, si srdcom motorista a vieš svoj zápal preniesť na zákazníka tak, si presne ten, ktorého hľadáme.

Nižšie sa dozvieš viac o našej ponuke a očakávaniach. Ak si sa tam našiel, vyplň formulár alebo pošli svoj životopis na nižšie uvedený kontakt.

Mie​sto práce

Motorr Martin, s.r.o. Francúzskych partizánov, Martin-Záturčie

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ihneď

Nástupná mesačná mzda

- základná mesačná mzda + osobné ohodnotenie: od 1 600 EUR/mesiac (brutto)
- po skúšobnej dobe výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • realizácia klampiarskych prác
  • zváranie, rezanie, brúsenie, vŕtanie a lepenie plechov
  • oprava časti karosérie po haváriách, oprava alebo výmena poškodených dielov
  • rozoberanie a skladanie vozidiel po oprave
  • príprava vozidla na lakovanie
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
  • dokumentácia vykonanej práce a odovzdanie servisnému poradcovi
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
Ďalšie zamestnanecké benefity
  • stabilná práca v tíme pod svetovou prémiovou značkou
  • mladý, ústretový a kvalifikovaný tím nadšencov
  • priestor pre odborný rast
  • finančné príspevky v prípade mimoriadnych udalostí
  • koncoročná odmena (13-ty plat)
  • vianočné darčekové poukážky

Požiadavky na zamestnanca

  • technické vzdelanie (automechanik, strojár, iné technické)
  • prax v automobilovom priemysle (vítaná)
  • zodpovednosť, dôslednosť a schopnosť tímovej spolupráce
  • platné vodičské oprávnenie a prax v riadení vozidla
  • manuálna zručnosť, technické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba pre výber: Zuzana Knapcová
Tel.: +421 905 681 010
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pracovnú pozíciu - Klampiar/Autoklampiar

Ďakujeme za vyplnenie formulára

OK

Informácie o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely v súlade s čl. 13 nariadenia č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len „GDPR“) a § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 18/2018 Z. z.“):

Prevádzkovateľ, spoločnosť Motorr Žilina, s.r.o., Rosinská cesta 8446/5, 010 08 Žilina, IČO: 36 383 686, e-mail: info.martin@motorr.sk, tel.: +421 41 701 0100 spracúva osobné údaje za účelom spracúvania osobných údajov je poskytovania informácií o novinkách zo sveta motorizmu, špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie s tým súvisiacich newsletterov, zasielania pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné obdobné podujatia, marketingové a propagačné aktivity. Osobné údaje sa spracúvajú na základe súhlasu dotknutej osoby. Osobné údaje a môžu byť spracúvané aj prostredníctvom reklamnej agentúry, ako sprostredkovateľa. Cezhraničný prenos osobných údajov do tretích krajín alebo medzinárodným organizáciám sa neuskutočňuje, prevádzkovateľovi nevyplýva z osobitných predpisov a ani takýto prenos nezamýšľa vykonávať. Prevádzkovateľ nevykonáva ani spracúvanie osobných údajov založené na automatizovanom individuálnom rozhodovaní, nevykonáva ani profilovanie. Osobné údaje sa uchovávajú po dobu 6 rokov odo dňa udelenia súhlasu.

V súlade s čl. 15 až 22 GDPR a § 21 až 28 zákona č. 18/2018 Z. z. dotknutá osoba má právo najmä žiadať o prístup k svojim osobným údajom a o opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania svojich osobných údajov, namietať spracúvanie osobných údajov, na prenosnosť osobných údajov, odvolať súhlas, podať návrh na začatie konania na Úrad na ochranu osobných údajov SR, Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika.

Ak dotknutá osoba má akékoľvek otázky súvisiace so spracúvaním jej osobných údajov, má právo kedykoľvek kontaktovať zodpovednú osobu: gdpr.mt@motorr.sk