Instagram Virtuálna prehliadka Kontakty
home
Motorr Martin, s.r.o.
Motorr Martin, s.r.o. Autorizovaný predaj a servis Mercedes-Benz

Prečo Mercedes a nie bežné auto?

Nenašli ste vysnívané vozidlo? Vyskladajte si auto podľa Vašich predstáv a my sa postaráme o všetko ostatné!

Oveľa dôležitejšia ako cena je jeho hodnota

banner Prečo Mercedes?

Servis v cene

Ako prvá značka na svete už desať rokov ku každému novému Mercedesu pribaľujeme aj servis na 6 rokov do 160-tisíc kilometrov v cene vozidla.

Nekupujete si len auto

Mercedes však ponúka aj niečo navyše – 125-ročnú históriu prvej automobilky na svete, nespočet objavov, patentov a inovácií, ktoré posúvajú celý automobilový svet dopredu. Kupujete si ikonické auto, ktoré oceňujú nielen jeho vodiči, ale aj odborná verejnosť. Navyše získate nadštandardné služby ako kreditnú a zľavovú kartu MercedesCard, garanciu mobility, finančné služby a podobne.

Koľko naozaj stojí Mercedes?

V cene vozidiel Mercedes-Benz je zahrnutá nielen prekvapivo bohatá základná výbava, ale aj servis na šesť rokov do 160-tisíc kilometrov úplne zadarmo či vysoká popredajná starostlivosť. V neposlednom rade je pridanou hodnotou každého Mercedesu jeho hviezda, ktorú hrdo nosí na prednej kapote. Je zárukou najvyššej kvality a hodnoty, ktorá dodnes tvorí 125-ročnú históriu automobilov.

Bezplatný servis? Samozrejme!

Predajom auta sa naša starostlivosť nekončí. Práve naopak! Kúpou Mercedesu získavate možnosť využívať bezplatný servis v našich autorizovaných servisoch až na 6 rokov alebo 160 000 najazdených km. Prerátané na peniaze – za 6 rokov servisných prehliadok ušetríte, v závislosti od modelu, 2 000 a viac eur. Keď si zrátate všetky náklady na kúpu a prevádzku vozidla, zistíte, že Mercedes-Benz je výhodnejší.

Firemní klienti

Vozidlá značky Mercedes-Benz sú obľúbenou značkou firemných vozidiel. Reprezentujú firmu i osobu, ktorú vezú. Pre takýchto klientov, bez ohľadu na to, či berú jedno auto alebo celú flotilu, vieme pripraviť ponuku presne podľa ich individuálnych potrieb. Súčasťou ponuky sú aj individuálne stanovené ceny.

Výhodné ojazdené autá

Ak chcete ojazdený Mercedes s garanciou kvality – nekupujte v bazároch, ale priamo u predajcov Mercedes-Benz! Okrem nových áut vám totiž priamo v našich showroomoch ponúkame široký výber overených a kvalitne servisovaných áut pričom vybrané autá, označené logom PROVEN EXCLUSIVITY, sú skoro nové s minimálnym množstvom najazdených kilometrov.

Menej nie je nikdy viac

Kto by nechcel mať dlhšiu záruku? Vďaka Záruke MBSK+ ponúkanej exkluzívne spoločnosťou Mercedes-Benz Slovakia si ju môžete predĺžiť z dvoch na tri, štyri až šesť rokov. Predĺžená záruka sa vzťahuje na opravu porúch a vád na vozidle a možno ju čerpať až do počtu kilometrov, ktorý si, ako inak, vyberiete vy sami.

Dostaneme vás do cieľa. Vždy.

Asistenčná služba Mobilo zaručí, že bezpečne prídete do cieľa za akýchkoľvek podmienok. Je pripravená zasiahnuť kedykoľvek – pri nečakanej technickej poruche vozidla, strate kľúčov, načerpaní nesprávnej pohonnej látky a pri mnohých iných vážnych či drobných nepríjemnostiach, ktoré môžu náhle skrížiť vaše plány.