Instagram Virtuálna prehliadka Kontakty
home
Motorr Martin, s.r.o.
Motorr Martin, s.r.o. Autorizovaný predaj a servis Mercedes-Benz

Benefity Mercedes-Benz – Mercedes Martin

Nenašli ste vysnívané vozidlo? Vyskladajte si auto podľa Vašich predstáv a my sa postaráme o všetko ostatné!

Benefity Mercedes-Benz

Výhody zahrnuté v cene osobných vozidiel Mercedes-Benz

Mercedes me connect

Mercedes me connect vás spája s vozidlom – a vozidlo s celým svetom. Množstvo služieb zameraných na komfort vás podporuje počas jazdy a poskytuje vyššiu bezpečnosť.

Najlepším spojením nie je vždy cesta.

Mercedes me connect otvára dvere do inteligentne zosieťovaného sveta, v ktorom vás vaše vozidlo podporuje a spríjemňuje každú jazdu.

Predstavte si, že by sa vaše vozidlo v určitých situáciách samo spojilo s naším oddelením popredajných služieb a odoslalo mu všetky relevantné údaje. Mercedes-Benz Service by vykonal všetky potrebné kroky, aby vás odbremenil a poskytol by vám konkrétnu podporu, pričom vy by ste pre to nemuseli urobiť nič.

Nebolo by to praktické, ak by ste mohli vyvolať dôležité informácie o vozidle alebo ovládať určité funkcie vášho vozidla na diaľku pomocou smartfónu, tabletu alebo počítača – a to všetko pohodlne z kresla alebo na ceste k vozidlu?

Znie to ako utópia? Nie je to utópia! To všetko a oveľa viac je možné – so službami Mercedes me connect. „Tajomstvo“ sa skrýva v komunikačnom module, ktorý je vo vozidle zabudovaný priamo z výrobného závodu a dokáže komunikovať prostredníctvom vozidla vďaka vlastnej karte SIM. Vodič sám určí, ktoré služby sa majú aktivovať alebo deaktivovať – úplne pohodlne prostredníctvom portálu Mercedes me.

» Prihlásenie na portáli Mercedes me: prihláste sa priamo alebo sa zaregistrujte.

Mercedes me Adapter

Mercedes me Adapter sa zasúva do diagnostickej prípojky vo Vašom vozidle. Pomocou tohto rozhrania dokáže Mercedes me Adapter načítať údaje a odoslať ich do Vášho smartfónu cez rozhranie Bluetooth®. K týmto údajom získate prístup prostredníctvom aplikácie Mercedes me Adapter.

» Viac informácií

Servis na 6 rokov alebo do 160 000 km

Záruka vozidla pokrýva opravy porúch a vád, ktoré vznikli chybou materiálu a montáže vo výrobe. Dĺžka štandardnej záruky je dva roky bez obmedzenia kilometrov, ale môžete ju predĺžiť až na 6 rokov.

Mercedes-Benz ako jediný výrobca/predajca ponúka jedinečný produkt na slovenskom trhu - servis v cene vozidla počas prvých šiestich rokov a po hranicu 160 000 kilometrov. Počas tohto obdobia znáša predajca náklady na povinný servis automobilu. Ide o servis, ktorý je uvedený v servisnej knižke automobilu, teda povinné prehliadky, výmena náplní po najazdení stanoveného počtu kilometrov. Predajca hradí náklady na materiál, čiže oleje, filtre, sviečky, chladiacu a brzdovú kvapalinu, ale aj rozvody v prípade, že je v servisnej knižke uvedený aj tento úkon a prácu potrebnú na vykonanie údržby. Uvedené náklady totiž zákazník pri iných značkách väčšinou platí sám, pričom cena za spomínané úkony a prehliadky presahuje aj niekoľko stoviek eur. Tieto peniaze preto zákazník ušetrí. Čo služba nerieši, sú opravy v dôsledku opotrebenia bežnou prevádzkou vozidla, ako je výmena brzdových doštičiek, spojky, guľových čapov, poškodené čelné sklo, dopĺňanie oleja, chladiacej zmesi alebo kvapaliny do ostrekovačov a podobne.

» Viac informácií

Možnosť predĺženia záruky až na 6 rokov

Dĺžka štandardnej záruky je dva roky bez obmedzenia kilometrov, ale máte možnosť ju predĺžiť až na 6 rokov. Záruka vozidla pokrýva opravy porúch a vád, ktoré vznikli vadou materiálu a montáže vo výrobe.

Možnosť predĺženia záruky až na 6 rokov Záruka vozidla pokrýva opravy porúch a vád, ktoré vznikli chybou materiálu a montáže vo výrobe. Dĺžka štandardnej záruky je dva roky bez obmedzenia kilometrov, ale môžete ju predĺžiť až na 6 rokov. V tomto prípade však už nastavujeme aj nábeh kilometrov, pretože pri takomto dlhom časovom období sú niektoré autá schopné najazdiť aj viac ako niekoľko miliónov kilometrov. Uznáte, že pri takejto záťaži je už priestor aj na únavu materiálu či poruchy z opotrebenia. V závislosti od využívania vozidla si viete tento produkt nastaviť presne podľa potreby.

» Viac informácií

Mobilo - záruka mobility

Princíp služby Mobilo je jednoduchý: vždy prídete do cieľa. Službu máte navyše k dispozícii zadarmo prvé štyri roky po registrácii vášho novokúpeného mercedesu. Defekt, stratené kľúče, nedostatok oleja či chladiacej kvapaliny, prípadne technická porucha auta, no aj natankovanie nesprávneho paliva pomôže vyriešiť služba Mobilo. Pracovníci, ktorí zabezpečujú servis Mobilo, sa o vás postarajú aj v prípade nehody, alebo ak váš automobil poškodil niekto na parkovisku. A ako dlho môžete túto službu využívať? Ak splníte podmienky, Mobilo vám bude k dispozícii až 30 rokov.

» Viac informácií

24-hodinová pohotovostná služba

Stačí zavolať na telefónne číslo 00800 1 777 7777, ktoré nájdete na vnútornej strane B-stĺpika vozidla na strane vodiča. V prípade akejkoľvek technickej poruchy či vybitého akumulátora, ktorý je najčastejšou príčinou problémov pri štartovaní. Počas telefonického rozhovoru vám operátor pomôže problém diagnostikovať na diaľku a zároveň vám zabezpečí príjazd servisného vozidla, ktoré odstráni poruchu na mieste. Ak sa vozidlo nepodarí opraviť, odtiahnu ho do najbližšieho autorizovaného servisu Mercedes-Benz, kde vám poruchu odstránia. Ak oprava potrvá dlhšie, dostanete náhradné vozidlo, prípadne vám zorganizujú alternatívnu dopravu. Napríklad ak ste v zahraničí. A aby sme nezabudli. Váš telefonát je samozrejme bezplatný.

» Viac informácií

Značkové financovanie

Ak uvažujete nad tým, že za svoj mercedes nezaplatíte hneď, ale postupne vo výhodných splátkach, nájdeme pre vás optimálne riešenie financovania. Od finančného cez operatívny lízing až po úver.

» Viac informácií

10 bezstarostných rokov

Po uplynutí 6 rokov alebo 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) práca pri údržbe vozidla zadarmo a originálne náhradné diely za férové ceny.

» Viac informácií